Czwarte spotkanie w ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka" < PBP w Sieradzu

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu
im. Władysława Broniewskiego

Wykształcenie dało ludziom umiejętność czytania, ale nie nauczyło ich umiejętności wyboru lektury. To właśnie jest źródłem sukcesu brukowej literatury.
G.M. Travelyan

Czwarte spotkanie w ramach projektu „Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka"

Czwarte spotkanie w ramach projektu &#8222;Elementarz zdrowego żywienia mamy i dziecka" - 16 września 2015 r. o godz. 18.00 dietetyk Barbara Godlewska przedstawi wykład na temat „Odżywianie dzieci do 3. roku życia - dzieciństwo bez sztucznych słodzików i konserwantów".

Zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, opiekunów oraz pracowników żłobków i przedszkoli.

Zapraszamy Państwa z dziećmi - opieką nad nimi zajmą się osoby z wykształceniem pedagogicznym.

Barbara Godlewska – dietetyk i specjalista do spraw żywienia, kosmetolog, osobisty doradca ds. zdrowia i urody Jest trenerem i szkoleniowcem, a w swojej pracy stosuje metodę coachingu w połączeniu z doradztwem i konsultacjami. Współpracuje z młodzieżą i dorosłymi – żłobki, przedszkola, szkoły i placówki kulturalno-edukacyjne, stowarzyszenia, uniwersytety dziecięce oraz trzeciego wieku – edukując m.in. w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki chorób. Forma pracy, którą preferuje to warsztaty; prowadzi również wykłady, prelekcje i pogadanki. Pisze artykuły do gazet i dla portalu www.zaradnematki.com w dziale zdrowia i urody. Ciekawe informacje umieszcza również na swoim blogu www.barbaragodlewska.pl/blog.

 

 

książki, multimedia - wszystko w jednym miejscu!
+ nowości
+ zaawansowane
+ wszystkie katalogi

Biuletyn Informacji Publicznej, © 2017 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu