Betlejemskie Światełko Pokoju w bibliotece
Wczoraj Powiatową Bibliotekę Publiczną odwiedzili harcerze, przekazując Betlejemskie Światełko Pokoju.
Harcerzy reprezentował Dawid Jastrzębski – drużynowy, któremu serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie i piękny gest.
Betlejemskie Światełko Pokoju to symbol nadziei, pokoju i wzajemnej życzliwości. Jego historia sięga 1986 roku, kiedy po raz pierwszy zostało zapalone w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, a następnie przekazane skautom i harcerzom, którzy co roku roznoszą je po całej Europie.
Dziękujemy za światło, które niesie ze sobą tak ważne wartości.