Konkurs „Historie alternatywne”

Zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania są trzy książki: Wojciech Szyda „Sicco”, Wojciech Szyda „Fausteria”, Zbigniew Wojnarowski „Miraż” – z serii „Zwrotnice Czasu.”

Czytając prawie wszystkie pozycje z serii nadmienię, że z pewnością warto, a może i trzeba przeczytać: „Utopie” i „Orła bielszego niż gołębica” Konrada Lewandowskiego, „Burzę” Macieja Parowskiego. „Powroty” Wojciecha Bogaczyka i Adama Pietrasiewicza, wspomniany „Miraż” i…co tylko sami zapragniecie.

sicco

fausteriamiraż

Zasady proste: zastanawiamy się, jaką przeczytaną historię alternatywną chcielibyśmy polecić innym i dlaczego. Kilka zdań z przemyśleniami wysyłamy na emaila KMF-u: kmf@pbp.sieradz.pl do końca maja i…czekamy na rozstrzygnięcie. Najciekawsze wytwory klawiatury zostaną nagrodzone przez trzyosobowe jury składające się z członków Klubu (I miejsce – trzy książki, II miejsce – dwie książki, III miejsce – jedna książka) 🙂

nck

Dziękujemy Narodowemu Centrum Kultury za ufundowanie nagród!

http://www.nck.pl/

2 myśli nt. „Konkurs „Historie alternatywne”

 1. Hubert Szymański

  „Człowiek z Wysokiego Zamku” Philipa K. Dicka nadal majwybitniejsza powieść tego gatunku czyli jak wyglądałby świat gdyby II w. św. wygrały Niemcy i Japonia. Np . Najpopularniejszą książką nie jest Biblia tylko spis chińskich wróżb I-Ching.

  Odpowiedz
  1. gal0n

   Jeżeli jest to zgłoszenie udziału w konkursie, prosimy ją przesłać na adres kmf@pbp.sieradz.pl

   Takie przyjęliśmy ustalenia, no i poza tym łatwiej nam będzie się skontaktować w razie wygranej!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *