Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o komiksie „W kadrze i dymku”

Piątek trzynastego nie zawsze musi być pechowy!

13 listopada 2020 r. uczestnicy konkursu wiedzy o komiksie „W kadrze i dymku” w formule online zmierzyli się z dwudziestoma pytaniami testowymi oraz mieli za zadanie napisać esej/ opowiadanie na temat „Mój ulubiony bohater komiksowy”. Test nie był skomplikowany, chociaż niektóre pytania mogły sprawić trudności, np. pytanie o amulet Sknerusa McKwacza – była to szczęśliwa dziesięciocentówka. Konkurs został przygotowany za pomocą aplikacji „Kahoot!”.

Pierwsze miejsce zajęła Maja Staniucha z PLSP w Zduńskiej Woli. Drugie i trzecie miejsce przypadło reprezentantom Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu, Bartoszowi Jędrysiakowi oraz Franciszkowi Gajdzie.

Nagrodami w konkursie są komiksy i dyplomy dla wszystkich uczestników. Z powodu pandemii  Covid-19 nie możemy zorganizować uroczystości wręczenia nagród. Ze wszystkimi uczestnikami konkursu będziemy się kontaktować i indywidualnie ustalać termin odbioru nagród oraz dyplomów.

Gratulujemy uczestnikom konkursu nie tylko wiedzy o komiksach, ale przede wszystkim weny literackiej, co zostało podkreślone przez jury!

Konkurs odbył się w ramach projektu „Pozwól mi szukać siebie” realizowanego w ramach programu Partnerstwo dla książki dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu Promocji Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *