O Klubie

Klub Miłośników Fantastyki przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu powstał w wyniku inicjatywy czytelników, w szczególności Tomasza Stępińskiego. Od stycznia 2016 KMF „Sagitta” dołączył do Dyskusyjnych Klubów Książki w województwie łódzkim. Cykliczne spotkania Klubu służą dyskusji na każdy temat związany z szeroko pojętą fantastyką. Zarówno w postaci książek, opowiadań i komiksów jak i gier, planszowych, komputerowych oraz filmów. Jeśli masz ochotę spotkać się z ciekawymi ludźmi, pograć, obejrzeć filmy i podyskutować, przyłącz się do KMF! Jeśli sam/a piszesz, rysujesz, recenzujesz, nie chowaj swojej twórczości do szuflady. Daj się odnaleźć i spędzaj miło czas w towarzystwie fascynatów fantastycznego stylu życia :)

Masz ochotę poreklamować Klub? Możesz udostępnić w internecie lub wydrukować i rozdać, np. znajomym. Będziemy wdzięczni! Klik!

ulotka kmf

Słów kilka o logo: Dzięki uprzejmości Pawła (https://www.grafx-studio.pl), który wykonał dla nas projekt, możemy cieszyć się nowym znakiem graficznym i używać go na co dzień. Paweł został Honorowym Sagittarianinem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *